Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
SEZÓNA 2023 UKONČENA
BEACH
DNES OTEVŘENO
Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v neděli 3. 9. 2023 bude ukončena letní sezóna. Beachvolejbalové kurty jsou i nadále v provozu. Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se na Vás těšit v příštím roce.

hledat

Aktivity a služby

Koupaliště Riviéra

CO DĚLAT V AREÁLU dolů

Zažijte dovolenou uprostřed Brna

Koupaliště Riviéra nabízí vyžití malým i velkým návštěvníkům. Brouzdaliště pojme těch nejmenších na tisícovku, pro ty větší je v bazénech i mimo ně připraveno nespočet atrakcí a možností jak se zabavit.

Sportovně založení návštěvníci si mohou zaplavat v našem nejhlubším a zároveň nejdelším brněnském bazénu. Pokud k sobě seženou spoluhráče, mohou si zahrát beach volejbal, nebo si půjčit vybavení a vyzkoušet jiný plážový sport.

Po sportovním výkonu si v horkém letním dni každý rád dopřeje osvěžení v podobě vychlazeného nápoje, plnoletí mohou vybírat i z nabídky alkoholických míchaných drinků a kvalitního piva.

Aktivity a služby

Opalování a relax

Pro pohodové opalování a relaxaci je v okolí bazénu upraven dostatek travních ploch. Na nich jsou k zapůjčení volně k dispozici lehátka. Trávu pravidelně zavlažujeme, zůstává tak příjemná na pohled i na dotek i v těch největších letních vedrech. K relaxaci přímo ve vodě můžete využít masážní lavice s proudem vzduchových bublinek nebo chrliče vody, které vám namasírují unavené svaly. Naleznete je v prostředním bazénu určeném neplavcům.

Prozkoumejte areál koupaliště Riviéra!

390 metrů dlouhé umělé říční koryto tvořené kaskádou tří nerezových bazénů. Brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky plynule přechází v relaxační bazén s tobogánem a masážními lavicemi, na který navazuje plavecký bazén o délce 135 metrů. Riviéra ale zdaleka nenabízí jen koupání. Prozkoumejte všechna zákoutí areálu.

Areál koupaliště dále