Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
Sezóna 2024: 25.5.-1.9.
BEACH
DNES DLE DOMLUVY

hledat
Info pro návštěvníky

Info pro návštěvníky

Koupaliště Riviéra

OTEVÍRACÍ DOBA jinam CENÍK jinam 

Areál koupaliště

clock

Koupaliště:
Sezóna 2024: 25.5.-1.9.

Plavčík/plavčice – brigáda

13.3.2024

Hledáme brigádníky na pozici plavčíka pro letní provoz na koupaliště Riviéra.

Zjistěte více ZDE.

Doprava a parkování v okolí Riviéry

25.4.2024

Zjistěte si o změně dopravy i možnostech parkování.

autobusová výluka

Letní příměstský tábor na Riviéře

12.4.2024

I letos pořádá městská společnost STAREZ - SPORT, a.s. oblíbené příměstské tábory pro děti od 6 do 12 let, které budou probíhat na koupališti Riviéra.

Koupaliště Riviéra je oblíbená lokalita, kde děti tráví společně čas plný pohybu, zábavy i vzdělávání. Děti využijí koupaliště včetně tobogánu, navštíví VIDA science centrum, Jungle park lanové centrum, Areál dopravní výchovy a mnoho dalšího. V případě nepřízně počasí jsou k dispozici společenské místnosti, kde děti tráví čas s hrami a rukodělnými aktivitami. V ceně tábora je zajištěné stravování v blízké dostupnosti od koupaliště. Maximální kapacita na turnus je 30 dětí.

Vybrat si můžete z 9 turnusů. Přihlašte své dítě na příměstský tábor.

CHCETE SE STÁT PLAVČÍKEM?

Často kladené dotazy

Do areálu Riviéry se vstupuje hlavním vstupem od autobusové zastávky Riviéra. Lávka spojující břehy Svratky je přístupná cyklistům, pěším i bruslařům, kteří se tudy mohou nejen dopravit ke koupališti, ale také mohou navštívit Areál dopravní výchovy s nově vybudovaným parkourovým a workoutovým hřištěm pro všechny generace.

V současné situaci je nejlepší využít autobusových linek. Od 1. 6. 2023 je k dispozici okružní linka C, která denně od 9:00 do 21:00 jezdí po trase Riviéra - Velodrom - Křížkovského - Výstaviště hlavní vstup - Pisárky a je zdarma. Zastávka Riviéra je přeložena cca 90 metrů vpřed.

Běžné autobusové linky jezdí následovně: ze směru od Mendlova náměstí jezdí linka 44 a zastavuje na zastávce Riviéra, zastávka Bauerova je dočasně zrušena. Ze směru na Pisárky jezdí linka 84 a zastavuje na zastávce Velodrom (přesunuta cca 480 metrů vzad), zastávky Bauerova a Riviéra jsou dočasně zrušeny.

Jinak je koupaliště dostupné samozřejmě pěšky, například příjemnou procházkou směrem od Anthroposu.

Návštěvníci mohou přijet i na kole či na inline bruslích po cyklostezce podél řeky Svratky. V areálu koupaliště jsou umístěny stojany.

Využijte parkovací plochu u Anthroposu, kde budete moci pohodlně zaparkovat - mapa. Funguje každý den od 8.00 do 22.00. Pro vjezd stačí ukázat čipové hodinky STAREZ, permanentku na Riviéru, jednorázovou vstupenku na Riviéru nebo zaplatit vratnou zálohu 200 Kč, která bude odečtena na pokladně při placení vstupu na Koupaliště Riviéra. 

Prosím POZOR! Vjezd k odstavné ploše v areálu Anthropos je možný pouze ze směru od Nového Lískovce nebo od Kohoutovic. Výjezd pouze jen ve směru na centrum. Prosíme o dodržování pravidel provozu a předcházení dopravních komplikací.

Parkování je možné na odstavných plochách v blízkosti brány 4 na BVV (některé patří do zóny C a jsou tak přes den zdarma) nebo v parkovacím domě Expoparking (odkaz na web).

Doporučujeme využít odstavné parkoviště P+R u Ústředního hřbitova, odkud se na Riviéru dostanete MHD za cca 20 minut. Za celodenní parkování tam zaplatíte 20 Kč.

Vstup na koupaliště je obsluhován čtyřmi běžnými pokladnami a jednou samoobslužnou pokladnou. V čase 13:00 - 14:00 jsou některé z pokladen vyhrazeny jako výstupní. Sledujte světelné tabule nad pokladnami. Návštěvníkům se vrací u pokladen přeplatek za celodenní vstupné. V tomto čase počítejte při odbavení se zdržením.

Při vysoké návštěvnosti (5 000 osob denně) v tropických teplotách žádáme návštěvníky o shovívavost k našemu personálu a vzájemnou toleranci. Situaci se snažíme řešit, jak nejlépe dovedeme.

Na všech pokladnách lze vstupné uhradit platební kartou a prostřednictvím bezkontaktních plateb (mobil, hodinky, samolepka…).

Sleva na vstupném 20 % pro všechny kategorie (dospělý, senior, dítě) při použití čipových hodinek a jejich dobití částkou 1.000,- kč a vyšší. Sleva se nevztahuje na „Rodinné vstupné“ a "Děti 3 - 5 let včetně".

Děti do 5 let mají vstup na koupaliště zdarma. Děti do 14 let, senioři od 65 let a držitelé průkazů ZTP, ZTP/P mají nárok na zlevněné vstupné.

I letos máte možnost zakoupit si jednorázovou vstupenku na koupaliště online a vyhnout se tak frontám, letos nově i s 10% slevou. Pro více informací a zakoupení vstupenky jděte na BrnoID.

Nabízíme též zvýhodněné vstupné při odchodu z koupaliště do 14. hodiny nebo při příchodu po 13. hodině, po 15. hodině a po 17. hodině.

Dále nabízíme zvýhodněné vstupné pro rodiny (2 dospělí a max. 3 děti).

Skupiny více než 10 platících osob mají slevu z příslušného vstupného.

Pro rychlejší vstup do areálu doporučujeme zakoupit čipové hodinky, díky nimž projdete turniketem u samooblužné pokladny bez čekání. Další možností, která Vám usnadní vstup na koupaliště, je zakoupení online vstupenky na portálu www.brnoID.cz nebo naší permanentky.

Ano, zakoupení online vstupenky je možné na portálu www.brnoID.cz, nyní s 10 % slevou. Vstupenku můžete využít jednorázově kdykoliv do konce sezony koupaliště. Pro nákup je nutná registrace. Při odchodu v dopoledních hodinách za celodenní vstupenku pořízenou v e-shopu nelze nárokovat vrácení rozdílu mezi celodenním a dopoledním vstupným.

Při platbě vstupného můžete samozřejmě využít některé z běžně používaných poukazů. Přijímáme poukazy SODEXO, karty MultiSport a samozřejmě dárkové poukazy vydané naší společností STAREZ SPORT, a.s. Prohlédněte si kompletní přehled poukazů, které přijímáme.

Dětem mladším 15 let je vstup na koupaliště povolen pouze a jen v doprovodu osoby starší 18 let. Tento doprovod odpovídá za jejich bezpečnost a nenechává je bez dozoru. Maximální počet dětí na jeden doprovod starší 18 let je tři (toto však neplatí pro rodiče s vlastními dětmi a nahlášené skupiny, např. plavecké školy, příměstské tábory apod.).

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Koupaliště Riviéra

Kudy k nám

Autobusem na zastávku Riviéra (přesunuta o 100 m dále), a to zdarma okružní linkou C denně od 9:00 do 21:00 nebo linkou č. 44. Pro aktuální informace sledujte dpmb.cz

Pěšky či na kole podél řeky Svratky od Anthroposu, nebo od Poříčí. Parkování je umožněno v areálu Anthropos (mapa) nebo na odstavných plochách v blízkosti brány 4 na BVV nebo v parkovacím domě Expoparking (odkaz na web).

Adresa areálu

Letní koupaliště Riviéra

Bauerova 322/7 603 00 Brno-Pisárky
49°11'14.1"N 16°34'16.0"E

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále