Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO
NÁVŠTĚVNOST
270/7850

hledat
Areál koupaliště

Areál koupaliště

Koupaliště Riviéra

390 metrů dlouhý bazén v bývalém říčním korytě - to je Riviéra!

Co najdete v areálu

Venkovní bazén pro neplavce

Bazén určený neplavcům má délku 135 m a hloubku v rozmezí od 120–150 centimetrů. Jeho kapacita je celých 787 osob. Jsou u něj soustředěny naše největší atrakce – tobogán i skluzavka, najdete v něm také lavice s provzdušněním a chrliče různých velikostí.

Venkovní plavecký bazén

Plavci si na koupališti Riviéra přijdou na své v bazénu s hloubkou 150–170 centimetrů s kapacitou až 475 osob. Ocení především délku bazénu, která je celých 135 metrů a zaručuje tak možnost příjemného a nerušeného plavání pro relax i zlepšení kondice.

Brouzdaliště

Do největšího brouzdaliště v Brně se vejde neuvěřitelných 1000 dětí současně! Má totiž na délku celých 120 metrů s hloubkou v rozmezí 5–40 cm a díky atrakcím přizpůsobeným dětem v něm o zábavu není nouze.

15metrová skluzavka

Skluzavky nejsou jen pro děti! Ta na koupališti Riviéra má na délku celých 15 metrů a bude bavit malé i velké. Nachází se hned vedle tobogánu, je dostatečně široká, aby odbavila více lidí současně. Bezpečný dojezd je do bazénu vyhrazenému zábavě a neplavcům.

75metrový tobogán

Na správném koupališti nesmí chybět tobogán. Ten na Riviéře má na výšku 8 metrů a délku celých 75 metrů! Je bezpečně řízen semaforem a ústí do bazénu vyhrazenému zábavě a neplavcům.

6 kurtů na beach volejbal

Nově nabízíme šest profesionálních beachvolejbalových kurtů s celoročním provozem (v zimním období ve vyhřívané nafukovací hale), které je možné využívat příležitostně nebo si vybraný kurt pronajmout na celou sezonu se slevou. Beachvolejbalový míč, ale také sportovní vybavení pro beach badminton či beach tenis Vám rádi zapůjčíme ve stánku přímo u kurtů, kde je možné si taktéž zakoupit chlazené nápoje.

Lanový most s lekníny

Dokážete překonat lanový most a nebezpečnou cestu po hladině vedoucí po listech leknínů? Tuhle výzvu můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Atrakci lekníny najdete v zadní části bazénu určeném plavcům. 

Šatny a uzamykatelné skříňky

Koupaliště je plně vybaveno veškerým potřebným zázemím pro pohodový a bezstarostný pobyt u vody. V hlavní budově koupaliště jsou pro návštěvníky připraveny komfortní šatny na převlečení, samozřejmostí jsou i toalety. Využít můžete i uzamykatelné skříňky na cennosti.

Informační koutek

V letní sezoně je v provozu info koutek (hned za pokladnami), kde vám poskytneme veškeré informace o koupališti, ale i o ostatních sportovištích spravovaných společností STAREZ, a.s. Můžete si zde také koupit či dobít čipové hodinky, nebo zakoupit drobné zboží (plavky, opalovací krémy, drobná kosmetika a hygienické potřeby aj.).

Otevřeno je PO-NE: 9:00 – 21:00, v případě nepříznivého počasí je zavřeno. V zimním období zde naleznete recepci beach volejbalových kurtů.

Vodní hřib

Dětské brouzdaliště je vybaveno jednou z nejoblíbenějších atrakcí pro ty nejmenší. Je jí vodní hřib, který se bezpečně postará o spoustu zábavy a osvěžení!

Masážní lavice

Masážní lavice jsou jedním z nejoblíbenějších doplňků bazénu. Kdo by se nechtěl ponořit do proudu vzduchových bublinek, které navodí pocit relaxace a namasírují vaše unavené svaly. Na koupališti Riviéra je najdete v prostředním bazénu určeném neplavcům.

Kbelíkový strom

Znáte kbelíkový strom? Jaké to je, když na stromku „rostou“ kyblíky plné vody, které se na vás v tu správnou dobu překlopí si můžete spolu s dětmi vyzkoušet v našem brouzdališti. Mokrá zábava je zaručena!

Chrliče

Chrličů vody, které tvoří báječné vodní stěny najdete v našich bazénech hned několik. Mají různé velikosti, takže je nezapomeňte otestovat všechny a najít si právě ten svůj nejoblíbenější.

Bufet v hlavní budově

Velký bufet nacházející se v zadní části hlavní budovy s posezením letos nabídne koncept „fresh food“ zaměřený na domácí suroviny, sandwiche, tortilly, saláty a smoothie. Milovníci "fast food" kuchyně nebudou ochuzeni ani o hranolky, párek v rohlíku, domácí langoše, burgery. Alko i nealko nápoje, limonády, fresh juice budou čepovýny do vratných kelímků se zálohou 50 Kč. Hotovost můžete nechat doma, platit se zde dá i čipovými hodinkami.

 

Zapůjčení lehátek

Máme pro vás 200 kusů lehátek k zapůjčení za vratnou zálohu 100 Kč. Zapůjčení lehátka vyřídíte na pokladně či v infokoutku.

Pro pohodové opalování je v okolí bazénu upraven dostatek travních ploch. Trávu pravidelně zavlažujeme, zůstává tak příjemná na pohled i na dotek i v těch největších letních vedrech.

Dětské hřiště

Hřiště je vybaveno pro různé věkové kategorie vašich dětí. Ve stínu okolních stromů budou naši nejmenší návštěvníci spokojeni.

Občerstvení na Riviéře

Aida La Dolce Vita

Lahodná kopečková zmrzlina, sorbety, ledová tříšť, ledová káva nebo skvělé esspreso? Na Riviéře? Ano! Tohle vše pro vás nabízí v pojízdném stánku známá cukrárna Aida La Dolce Vita na Riviéře přímo u prvního mostu. 

Božský kopeček

Božský kopeček se rozhodl, že udělá zmrzlinu nejlepší, takovou, jakou svět ještě neviděl. Zmrzlinu absolutně nekompromisní v chuti, výrobních postupech, kvalitě a pestrosti surovin, obsahující 0 % rafinovaného řepného cukru, průmyslové glukózy nebo obvyklých potravinářských chemikálií a polotovarů, ale obsahující 100 % božské a upřímné chuti, zmrzlinu 100 % veganskou, tzv, cruelty-free. Nekompromisní kvalitu, chuť a nekonečnou pestrost zmrzliny od Božského kopečku si můžete na Riviéře ověřit v pojízdném autíčku těsně za hlavním vstupem.

Káva od Basta coffee

Na koupališti Riviéra myslíme i na milovníky kávy. Lahodnou výběrovou zrnkovou kávu si můžete dopřát na mnoho způsobů v pojízdném stánku od Basta coffee. V nabídce jsou všechny variace na espresso, café latté nebo některou z variant ledové kávy.

Virtuální prohlídka areálu koupaliště

Nuda v Brně? Na Rivecu nehrozí!

Věděli jste, že na Riviéře vyberete z více než 12 vodních atrakcí? Nebo si můžete pronajmout jeden ze 6 beachvolejbalových kurtů a krom volejbalu si na nich pinknout plážový tenis, kopnout fotbálek, nebo hodit frisbíčko. A tím výčet aktivit teprve začíná. Objevte je všechny a užijte si dovolenou uprostřed Brna.

SLUŽBY A AKTIVITY dále