Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO
NÁVŠTĚVNOST
0/7850

hledat
Areál koupaliště

Areál koupaliště

Koupaliště Riviéra

390 metrů dlouhý bazén v bývalém říčním korytě - to je Riviéra!

Co najdete v areálu

15metrová skluzavka

Skluzavky nejsou jen pro děti! Ta na koupališti Riviéra má na délku celých 15 metrů a bude bavit malé i velké. Nachází se hned vedle tobogánu, je dostatečně široká, aby odbavila více lidí současně. Bezpečný dojezd je do bazénu vyhrazenému zábavě a neplavcům.

75metrový tobogán

Na správném koupališti nesmí chybět tobogán. Ten na Riviéře má na výšku 8 metrů a délku celých 75 metrů! Je bezpečně řízen semaforem a ústí do bazénu vyhrazenému zábavě a neplavcům.

Lanový most s lekníny

Dokážete překonat lanový most a nebezpečnou cestu po hladině vedoucí po listech leknínů? Tuhle výzvu můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Atrakci lekníny najdete v zadní části bazénu určeném plavcům. 

Vodní hřib

Dětské brouzdaliště je vybaveno jednou z nejoblíbenějších atrakcí pro ty nejmenší. Je jí vodní hřib, který se bezpečně postará o spoustu zábavy a osvěžení!

Masážní lavice

Masážní lavice jsou jedním z nejoblíbenějších doplňků bazénu. Kdo by se nechtěl ponořit do proudu vzduchových bublinek, které navodí pocit relaxace a namasírují vaše unavené svaly. Na koupališti Riviéra je najdete v prostředním bazénu určeném neplavcům.

Kbelíkový strom

Znáte kbelíkový strom? Jaké to je, když na stromku „rostou“ kyblíky plné vody, které se na vás v tu správnou dobu překlopí si můžete spolu s dětmi vyzkoušet v našem brouzdališti. Mokrá zábava je zaručena!

Chrliče

Chrličů vody, které tvoří báječné vodní stěny najdete v našich bazénech hned několik. Mají různé velikosti, takže je nezapomeňte otestovat všechny a najít si právě ten svůj nejoblíbenější.

Virtuální prohlídka areálu koupaliště

Nuda v Brně? Na Rivecu nehrozí!

Věděli jste, že na Riviéře vyberete z více než 12 vodních atrakcí? Nebo si můžete pronajmout jeden ze 6 beachvolejbalových kurtů a krom volejbalu si na nich pinknout plážový tenis, kopnout fotbálek, nebo hodit frisbíčko. A tím výčet aktivit teprve začíná. Objevte je všechny a užijte si dovolenou uprostřed Brna.

SLUŽBY A AKTIVITY dále