Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO
NÁVŠTĚVNOST
0/7850

hledat
Areál koupaliště

Areál koupaliště

Koupaliště Riviéra

390 metrů dlouhý bazén v bývalém říčním korytě - to je Riviéra!

Co najdete v areálu

Venkovní bazén pro neplavce

Bazén určený neplavcům má délku 135 m a hloubku v rozmezí od 120–150 centimetrů. Jeho kapacita je celých 787 osob. Jsou u něj soustředěny naše největší atrakce – tobogán i skluzavka, najdete v něm také lavice s provzdušněním a chrliče různých velikostí.

Venkovní plavecký bazén

Plavci si na koupališti Riviéra přijdou na své v bazénu s hloubkou 150–170 centimetrů s kapacitou až 475 osob. Ocení především délku bazénu, která je celých 135 metrů a zaručuje tak možnost příjemného a nerušeného plavání pro relax i zlepšení kondice.

Brouzdaliště

Do největšího brouzdaliště v Brně se vejde neuvěřitelných 1000 dětí současně! Má totiž na délku celých 120 metrů s hloubkou v rozmezí 5–40 cm a díky atrakcím přizpůsobeným dětem v něm o zábavu není nouze.

Virtuální prohlídka areálu koupaliště

Nuda v Brně? Na Rivecu nehrozí!

Věděli jste, že na Riviéře vyberete z více než 12 vodních atrakcí? Nebo si můžete pronajmout jeden ze 6 beachvolejbalových kurtů a krom volejbalu si na nich pinknout plážový tenis, kopnout fotbálek, nebo hodit frisbíčko. A tím výčet aktivit teprve začíná. Objevte je všechny a užijte si dovolenou uprostřed Brna.

SLUŽBY A AKTIVITY dále