Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO
NÁVŠTĚVNOST
0/7850

hledat
Areál koupaliště

Areál koupaliště

Koupaliště Riviéra

390 metrů dlouhý bazén v bývalém říčním korytě - to je Riviéra!

Co najdete v areálu

Šatny a uzamykatelné skříňky

Koupaliště je plně vybaveno veškerým potřebným zázemím pro pohodový a bezstarostný pobyt u vody. V hlavní budově koupaliště jsou pro návštěvníky připraveny komfortní šatny na převlečení, samozřejmostí jsou i toalety. Využít můžete i uzamykatelné skříňky na cennosti.

Informační koutek

V letní sezoně je v provozu info koutek (hned za pokladnami), kde vám poskytneme veškeré informace o koupališti, ale i o ostatních sportovištích spravovaných společností STAREZ, a.s. Můžete si zde také koupit či dobít čipové hodinky, nebo zakoupit drobné zboží (plavky, opalovací krémy, drobná kosmetika a hygienické potřeby aj.).

Otevřeno je PO-NE: 9:00 – 21:00, v případě nepříznivého počasí je zavřeno. V zimním období zde naleznete recepci beach volejbalových kurtů.

Bufet v hlavní budově

Velký bufet nacházející se v zadní části hlavní budovy s posezením letos nabídne koncept „fresh food“ zaměřený na domácí suroviny, sandwiche, tortilly, saláty a smoothie. Milovníci "fast food" kuchyně nebudou ochuzeni ani o hranolky, párek v rohlíku, domácí langoše, burgery. Alko i nealko nápoje, limonády, fresh juice budou čepovýny do vratných kelímků se zálohou 50 Kč. Hotovost můžete nechat doma, platit se zde dá i čipovými hodinkami.

 

Dětské hřiště

Hřiště je vybaveno pro různé věkové kategorie vašich dětí. Ve stínu okolních stromů budou naši nejmenší návštěvníci spokojeni.

Občerstvení na Riviéře

Aida La Dolce Vita

Lahodná kopečková zmrzlina, sorbety, ledová tříšť, ledová káva nebo skvělé esspreso? Na Riviéře? Ano! Tohle vše pro vás nabízí v pojízdném stánku známá cukrárna Aida La Dolce Vita na Riviéře přímo u prvního mostu. 

Božský kopeček

Božský kopeček se rozhodl, že udělá zmrzlinu nejlepší, takovou, jakou svět ještě neviděl. Zmrzlinu absolutně nekompromisní v chuti, výrobních postupech, kvalitě a pestrosti surovin, obsahující 0 % rafinovaného řepného cukru, průmyslové glukózy nebo obvyklých potravinářských chemikálií a polotovarů, ale obsahující 100 % božské a upřímné chuti, zmrzlinu 100 % veganskou, tzv, cruelty-free. Nekompromisní kvalitu, chuť a nekonečnou pestrost zmrzliny od Božského kopečku si můžete na Riviéře ověřit v pojízdném autíčku těsně za hlavním vstupem.

Káva od Basta coffee

Na koupališti Riviéra myslíme i na milovníky kávy. Lahodnou výběrovou zrnkovou kávu si můžete dopřát na mnoho způsobů v pojízdném stánku od Basta coffee. V nabídce jsou všechny variace na espresso, café latté nebo některou z variant ledové kávy.

Virtuální prohlídka areálu koupaliště

Nuda v Brně? Na Rivecu nehrozí!

Věděli jste, že na Riviéře vyberete z více než 12 vodních atrakcí? Nebo si můžete pronajmout jeden ze 6 beachvolejbalových kurtů a krom volejbalu si na nich pinknout plážový tenis, kopnout fotbálek, nebo hodit frisbíčko. A tím výčet aktivit teprve začíná. Objevte je všechny a užijte si dovolenou uprostřed Brna.

SLUŽBY A AKTIVITY dále