Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
OTEVŘENO
NÁVŠTĚVNOST
1941/7850
Letní koupaliště Riviéra

Areál koupaliště

Koupaliště Riviéra

390 metrů dlouhý bazén v bývalém říčním korytě - to je Riviéra!

Co najdete v areálu

Šatny a uzamykatelné skříňky

Koupaliště je plně vybaveno veškerým potřebným zázemím pro pohodový a bezstarostný pobyt u vody. V hlavní budově koupaliště jsou pro návštěvníky připraveny komfortní šatny na převlečení, samozřejmostí jsou i toalety. Využít můžete i uzamykatelné skříňky na cennosti.

Informační kiosek

V letní sezoně je v provozu info koutek (hned za pokladnami), kde vám poskytneme veškeré informace o koupališti, ale i o ostatních sportovištích spravovaných společností STAREZ, a.s. Můžete si zde také koupit či dobít čipové hodinky nebo zakoupit drobné zboží (opalovací krémy, drobná kosmetika a hygienické potřeby, hračky do vody aj.).
Otevřeno je po-pá: 11:00 – 19:00, so-ne, svátky: 10:00 – 19:00, v případě nepříznivého počasí je zavřeno.

V zimním období zde naleznete recepci beach volejbalových kurtů.

Bufet v hlavní budově

Velký bufet nacházející se v zadní části hlavní budovy s posezením letos nabídne koncept „fresh food“ zaměřený na domácí suroviny, sandwiche, tortilly, saláty a smoothie. Milovníci "fast food" kuchyně nebudou ochuzeni ani o hranolky, párek v rohlíku, domácí langoše, burgery. Alko i nealko nápoje, limonády, fresh juice budou čepovýny do vratných kelímků se zálohou 50 Kč. Hotovost můžete nechat doma, platit se zde dá i čipovými hodinkami.

 

Dětské hřiště

Hřiště je vybaveno pro různé věkové kategorie vašich dětí - od pískoviště přes skluzavku až k houpačce. Ve stínu okolních stromů budou naši nejmenší návštěvníci spokojeni.

Virtuální prohlídka areálu koupaliště

Nuda v Brně? Na Rivecu nehrozí!

Věděli jste, že na Riviéře vyberete z více než 12 vodních atrakcí? Nebo si můžete pronajmout jeden ze 6 beachvolejbalových kurtů a krom volejbalu si na nich pinknout plážový tenis, kopnout fotbálek, nebo hodit frisbíčko. A tím výčet aktivit teprve začíná. Objevte je všechny a užijte si dovolenou uprostřed Brna.

SLUŽBY A AKTIVITY