Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO
NÁVŠTĚVNOST
0/7850

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Koupaliště Riviéra

CO DĚLAT V AREÁLU dolů

Zažijte dovolenou uprostřed Brna

Koupaliště Riviéra nabízí vyžití malým i velkým návštěvníkům. Brouzdaliště pojme těch nejmenších na tisícovku, pro ty větší je v bazénech i mimo ně připraveno nespočet atrakcí a možností jak se zabavit.

Sportovně založení návštěvníci si mohou zaplavat v našem nejhlubším a zároveň nejdelším brněnském bazénu. Pokud k sobě seženou spoluhráče, mohou si zahrát beach volejbal, nebo si půjčit vybavení a vyzkoušet jiný plážový sport.

Po sportovním výkonu si v horkém letním dni každý rád dopřeje osvěžení v podobě vychlazeného nápoje, plnoletí mohou vybírat i z nabídky alkoholických míchaných drinků a kvalitního piva.

Aktivity a služby

Plavání v bazénu

Letní koupaliště Riviéra je skvěle vybaveno pro všechny plavce i neplavce. V letní sezóně od června do srpna na vás čekají dva bazény s dostatečnou kapacitou, každý z nich o neuvěřitelné délce celých 135 m. Ten pro neplavce má hloubku od 120–150 cm a přiléhají k němu ty nejpopulárnější atrakce jako tobogán a skluzavka. Druhý bazén je určený zdatnějším plavcům, má hloubku 150–170 cm a není rozdělen do drah. Přeplavat jej z jednoho konce na druhý je výzva, troufnete si?

Vodní atrakce

Celých 8 metrů vysoký tobogán, 15 metrů dlouhá skluzavka, lanový most s lekníny, vodní děla, lezecká stěna, kbelíkový strom, vodní hřib, fontánky, masážní lavice a chrliče vody – všechny tyto vodní atrakce tvoří nedílnou součást největšího letního koupaliště v Brně a postarají se o tu správnou letní zábavu pro malé i velké.

Vodní radovánky pro nejmenší

Do největšího brouzdaliště v Brně se vejde neuvěřitelných 1000 dětí současně! Má na délku celých 120 metrů, hloubku v rozmezí 5–40 cm a je plné atrakcí přizpůsobených dětem. Přijďte otestovat kbelíkový strom, fontánky nebo vodní hřib. O letní zábavu nebude nouze.

Zábava na dětském hřišti

Zábavu si nejmenší návštěvníci koupaliště mohou užít i na suchu. Od plavání si mohou aktivně odpočinout na dětském hřišti, které příjemně zastiňují okolní stromy. Jednotlivé atrakce jsou přizpůsobeny různým věkovým kategoriím, od průlezek až po skluzavku.

Beach volejbal a plážové sporty

V areálu koupaliště najdete i další sportoviště, které vám zpříjemní aktivní odpočinek u vody. Zahrát si můžete beach volejbal nebo vyzkoušet beach tenis a air badminton. Vše, co pro plážové sporty potřebujete si můžete vypůjčit ve stánku přímo u kurtů. Pozor, kurty na volejbal je třeba předem rezervovat.

Opalování a relax

Pro pohodové opalování a relaxaci je v okolí bazénu upraven dostatek travních ploch. Pro větší pohodlí si můžete půjčit lehátko za vratnou zálohu 100 Kč. Trávu pravidelně zavlažujeme, zůstává tak příjemná na pohled i na dotek i v těch největších letních vedrech. K relaxaci přímo ve vodě můžete využít masážní lavice s proudem vzduchových bublinek nebo chrliče vody, které vám namasírují unavené svaly. Naleznete je v prostředním bazénu určeném neplavcům.

Nabídka občerstvení

O kvalitní občerstvení na koupališti letos opět nebude nouze. Ve čtyřech zděných stáncích pro vás budou nachystány dobroty z grilu, "fresh food" pokrmy z domácích surovin, různé druhy salátů a sandwichů, dále palačinky, wafle a velká spousta dalších dobrot. Uhasit žízeň pomůžou skvělé drinky, točené pivo nebo nealko drinky pro děti. Čepovat nápoje budeme do zálohovaných kelímků se zálohou 50 Kč.

Nebudou chybět ani pojízdné stánky se zmrzlinou Božský kopeček a milovníci kávy si přijdou na své u Basta coffee.

Platit bude možné ve zděných stáncích čipovými hodinkami, tak si je neváhejte pořídit.

Prozkoumejte areál koupaliště Riviéra!

390 metrů dlouhé umělé říční koryto tvořené kaskádou tří nerezových bazénů. Brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky plynule přechází v relaxační bazén s tobogánem a masážními lavicemi, na který navazuje plavecký bazén o délce 135 metrů. Riviéra ale zdaleka nenabízí jen koupání. Prozkoumejte všechna zákoutí areálu.

Areál koupaliště dále