Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO
NÁVŠTĚVNOST
298/7850

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Koupaliště Riviéra

CO DĚLAT V AREÁLU dolů

Zažijte dovolenou uprostřed Brna

Koupaliště Riviéra nabízí vyžití malým i velkým návštěvníkům. Brouzdaliště pojme těch nejmenších na tisícovku, pro ty větší je v bazénech i mimo ně připraveno nespočet atrakcí a možností jak se zabavit.

Sportovně založení návštěvníci si mohou zaplavat v našem nejhlubším a zároveň nejdelším brněnském bazénu. Pokud k sobě seženou spoluhráče, mohou si zahrát beach volejbal, nebo si půjčit vybavení a vyzkoušet jiný plážový sport.

Po sportovním výkonu si v horkém letním dni každý rád dopřeje osvěžení v podobě vychlazeného nápoje, plnoletí mohou vybírat i z nabídky alkoholických míchaných drinků a kvalitního piva.

Aktivity a služby

Vodní radovánky pro nejmenší

Do největšího brouzdaliště v Brně se vejde neuvěřitelných 1000 dětí současně! Má na délku celých 120 metrů, hloubku v rozmezí 5–40 cm a je plné atrakcí přizpůsobených dětem. Přijďte otestovat kbelíkový strom, fontánky nebo vodní hřib. O letní zábavu nebude nouze.

Zábava na dětském hřišti

Zábavu si nejmenší návštěvníci koupaliště mohou užít i na suchu. Od plavání si mohou aktivně odpočinout na dětském hřišti, které příjemně zastiňují okolní stromy. Jednotlivé atrakce jsou přizpůsobeny různým věkovým kategoriím, od průlezek až po skluzavku.

Prozkoumejte areál koupaliště Riviéra!

390 metrů dlouhé umělé říční koryto tvořené kaskádou tří nerezových bazénů. Brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky plynule přechází v relaxační bazén s tobogánem a masážními lavicemi, na který navazuje plavecký bazén o délce 135 metrů. Riviéra ale zdaleka nenabízí jen koupání. Prozkoumejte všechna zákoutí areálu.

Areál koupaliště dále