Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO
NÁVŠTĚVNOST
86/7850

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Koupaliště Riviéra

CO DĚLAT V AREÁLU dolů

Zažijte dovolenou uprostřed Brna

Koupaliště Riviéra nabízí vyžití malým i velkým návštěvníkům. Brouzdaliště pojme těch nejmenších na tisícovku, pro ty větší je v bazénech i mimo ně připraveno nespočet atrakcí a možností jak se zabavit.

Sportovně založení návštěvníci si mohou zaplavat v našem nejhlubším a zároveň nejdelším brněnském bazénu. Pokud k sobě seženou spoluhráče, mohou si zahrát beach volejbal, nebo si půjčit vybavení a vyzkoušet jiný plážový sport.

Po sportovním výkonu si v horkém letním dni každý rád dopřeje osvěžení v podobě vychlazeného nápoje, plnoletí mohou vybírat i z nabídky alkoholických míchaných drinků a kvalitního piva.

Aktivity a služby

Nabídka občerstvení

O kvalitní občerstvení na koupališti letos opět nebude nouze. Ve čtyřech zděných stáncích pro vás budou nachystány dobroty z grilu, "fresh food" pokrmy z domácích surovin, různé druhy salátů a sandwichů, dále palačinky, wafle a velká spousta dalších dobrot. Uhasit žízeň pomůžou skvělé drinky, točené pivo nebo nealko drinky pro děti. Čepovat nápoje budeme do zálohovaných kelímků se zálohou 50 Kč.

Nebudou chybět ani pojízdné stánky se zmrzlinou Božský kopeček a milovníci kávy si přijdou na své u Basta coffee.

Platit bude možné ve zděných stáncích čipovými hodinkami, tak si je neváhejte pořídit.

Prozkoumejte areál koupaliště Riviéra!

390 metrů dlouhé umělé říční koryto tvořené kaskádou tří nerezových bazénů. Brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky plynule přechází v relaxační bazén s tobogánem a masážními lavicemi, na který navazuje plavecký bazén o délce 135 metrů. Riviéra ale zdaleka nenabízí jen koupání. Prozkoumejte všechna zákoutí areálu.

Areál koupaliště dále