Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
SEZÓNA 2023 UKONČENA
BEACH
DNES OTEVŘENO
Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v neděli 3. 9. 2023 bude ukončena letní sezóna. Beachvolejbalové kurty jsou i nadále v provozu. Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se na Vás těšit v příštím roce.

hledat

Aktivity a služby

Koupaliště Riviéra

CO DĚLAT V AREÁLU dolů

Zažijte dovolenou uprostřed Brna

Koupaliště Riviéra nabízí vyžití malým i velkým návštěvníkům. Brouzdaliště pojme těch nejmenších na tisícovku, pro ty větší je v bazénech i mimo ně připraveno nespočet atrakcí a možností jak se zabavit.

Sportovně založení návštěvníci si mohou zaplavat v našem nejhlubším a zároveň nejdelším brněnském bazénu. Pokud k sobě seženou spoluhráče, mohou si zahrát beach volejbal, nebo si půjčit vybavení a vyzkoušet jiný plážový sport.

Po sportovním výkonu si v horkém letním dni každý rád dopřeje osvěžení v podobě vychlazeného nápoje, plnoletí mohou vybírat i z nabídky alkoholických míchaných drinků a kvalitního piva.

Aktivity a služby

Plavání v bazénu

Letní koupaliště Riviéra je skvěle vybaveno pro všechny plavce i neplavce. V letní sezóně od června do srpna na vás čekají dva bazény s dostatečnou kapacitou, každý z nich o neuvěřitelné délce celých 135 m. Ten pro neplavce má hloubku od 120–150 cm a přiléhají k němu ty nejpopulárnější atrakce jako tobogán a skluzavka. Druhý bazén je určený zdatnějším plavcům, má hloubku 150–170 cm a není rozdělen do drah. Přeplavat jej z jednoho konce na druhý je výzva, troufnete si?

Prozkoumejte areál koupaliště Riviéra!

390 metrů dlouhé umělé říční koryto tvořené kaskádou tří nerezových bazénů. Brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky plynule přechází v relaxační bazén s tobogánem a masážními lavicemi, na který navazuje plavecký bazén o délce 135 metrů. Riviéra ale zdaleka nenabízí jen koupání. Prozkoumejte všechna zákoutí areálu.

Areál koupaliště dále