Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO
Vážení návštěvníci, od 27.5.2023 zahajujeme sezónu na koupališti Riviéra. V aktualitách naleznete informace k novinkám a akcím na našem koupališti i aktuální informace, jak se k nám dostat.

hledat
zpět
dále

RIVIÉRA

Největší koupaliště v Brně

ČIPOVÉ HODINKY

Ušetřete 20 % za každý vstup

VÍCE INFORMACÍ dále

BEACHVOLEJBAL RIVIÉRA

Z písku rovnou do bazénu

clock

Otevřeno:
9:00 - 20:00

clock

Návštěvnost:
72/7850

icon-cloud

Počasí:
20.7 °C

clock

Teplota bazénu:
24 °C

Koupaliště Riviéra

Riviéra v číslech

75
METRŮ DLOUHÝ TOBOGAN
390
METRŮ DLOUHÁ KASKÁDA BAZÉNŮ
6
HŘIŠŤ NA BEACH VOLEJBAL
12
VODNÍCH ATRAKCÍ VE TŘECH BAZÉNECH
120
METRŮ DLOUHÉ BROUZDALIŠTĚ
7850
CELKOVÁ KAPACITA KOUPALIŠTĚ

Aktuality

Jak se dostat na Riviéru?

18.5.2023

Vážení návštěvníci,

víme, že vás trápí, jakým způsobem se letos k Riviéře dostanete. Snažíme se zajistit, aby vaše cesta k nám byla co nejpohodlnější.

V současné chvíli vypadá situace takto (mapka):

🅿️ Parkovací dům Expoparking (odkaz na web) a odstavné plochy najdete v blízkosti brány 4 na BVV – některé patří do zóny C (přes den zdarma).
🚌 Směr Mendlovo náměstí (44 a N98) – zastávka Riviéra je přeložena cca 90 m vpřed a zastávka Bauerova je dočasně zrušena.
🚌 Směr Pisárky (84, N98) – zastávka Velodrom je přeložena cca 480 m vzad a zastávky Bauerova a Riviéra jsou dočasně zrušeny.
🚌 Od 1. června bude jezdit speciální okružní linka C mezi Riviérou a náhradní parkovištěm u Voroněže II (pojede od Riviéry přes zastávky Velodrom a Křížkovského, Voroněž a zpět po Hlinkách přes Pisárky zase na Riviéru).
👣 Pěšky lze dojít koridory a po chodníku od 4. brány BVV a zastávky Velodrom až ke koupališti.

❗Upozorňujeme, že 27. 6. 2023 dojde ke změně organizace❗

Děkujeme za vaši trpělivost a těšíme se na vaši návštěvu 👙🥽🌞

Novinky! Permanentka na Riviéru, sleva s BrnoID a více variant časů pro vstup na koupaliště

18.5.2023

Toto léto nabízíme na Riviéře kromě prodeje čipových hodinek i výhodné permanentky, díky nimž ušetříte téměř polovinu. Na kartu lze nabít 15 až 30 vstupů bez ohledu na kategorie (dospělý, dítě, senior). Permanentka je přenosná a platí na jeden vstup za den.

I letos máte možnost zakoupit si jednorázovou vstupenku na koupaliště online a vyhnout se tak frontám, letos nově i s 10% slevou.

Pro více informací a zakoupení vstupenky jděte na BrnoID.

A nově v ceníku přibylo několik položek dle času vstupu na koupaliště, čímž se vychází vstříc těm, jež preferují krátkodobější pobyt u vody. Zakoupit tak bude možné vstup od 13, 15 a 17 hodin s výhodnější cenou než za celodenní vstupenku. 

Mrkněte na ceníky.

Sportovní park na Riviéře

18.5.2023

Ve dnech 10. - 18. 6. 2023 se Koupaliště Riviéra promění v jedno velké sportoviště. Zájemci si budou moci během koupání a relaxu na dece vyzkoušet řadu sportovních disciplín, ať  jde o tradiční střelbu na cíl či o méně tradiční sport jako je diskgolf nebo bouldering. Za absolvování dvanácti stanovišť s hrací kartičkou získají děti drobnou odměnu. Pro nejmenší bude připraven i skákací hrad, dětská atletika, tvořivá dílnička a různé hry. 

Veškeré tyto aktivity jsou pro návštěvníky koupaliště zdarma ve všední dny od 9:00 do 18:00 a o víkendech od 10:00 do 19:00.

Těšíme se na vás

Výzva k podání nabídek na pronájem prostor občerstvení pro Bazény Lužánky jsou zveřejněna

12.5.2023

Výzva k podání nabídek na pronájem prostor občerstvení pro Bazény Lužánky jsou zveřejněna zde. 

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále