Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO

hledat

Riviéra Aquatic Center

Aktuálně z koupaliště

clock

Otevřeno:
Sezona bude zahájena 27.5.2023

clock

Otevřeno:
9:00 - 20:00

clock

Návštěvnost:
74/7850

icon-cloud

Počasí:
20.7 °C

clock

Teplota bazénu:
24 °C

18.5.2023

18.5.2023

18.5.2023

12.5.2023

Často kladené dotazy

Do areálu Riviéry se vstupuje hlavním vstupem od autobusové zastávky Riviéra. Lávka spojující břehy Svratky je přístupná cyklistům, pěším i bruslařům, kteří se tudy mohou nejen dopravit ke koupališti, ale také mohou navštívit Areál dopravní výchovy s nově vybudovaným workoutovým hřištěm pro všechny generace.

Velmi dobrá dostupnost je na Riviéru autobusem. Hned u hlavního vchodu jsou zastávky MHD Riviéra a Bauerova, linkové autobusy č. 44, 84 a linky č. 405 a 406.

Díky své poloze kousek za Pisáreckým tunelem na silnici E461 je tak velmi dobře dostupné i pro návštěvníky z okolí přijíždějící autem. Parkování o víkendu ovšem může být problém, doporučujeme si nastudovat možnosti parkování.

Jinak je koupaliště dostupné samozřejmě pěšky, například příjemnou procházkou směrem od Anthroposu.

Návštěvníci mohou přijet i na kole či na inline bruslích po cyklostezce podél řeky Svratky. V areálu koupaliště za pokladnami jsou umístěny stojany.

K parkování je možné využít parkoviště v ulici Bauerova (hned naproti hlavního vchodu, podél areálu BVV). Jeho kapacita ale omezená a obzvlášť o víkendu může být problém najít místo.

Doporučujeme využít odstavné parkoviště P+R u Ústředního hřbitova, odkud se na Riviéru dostanete MHD za cca 20 minut. Za celodenní parkování tam zaplatíte 20 Kč.

Vstup na koupaliště je obsluhován čtyřmi běžnými pokladnami a jednou samoobslužnou pokladnou. V čase 13:00 - 14:00 jsou některé z pokladen vyhrazeny jako výstupní. Sledujte světelné tabule nad pokladnami. Návštěvníkům se vrací u pokladen přeplatek za celodenní vstupné. V tomto čase počítejte při odbavení se zdržením.

Při vysoké návštěvnosti (5 000 osob denně) v tropických teplotách žádáme návštěvníky o shovívavost k našemu personálu a vzájemnou toleranci. Situaci se snažíme řešit, jak nejlépe dovedeme.

Na všech pokladnách lze vstupné uhradit platební kartou a prostřednictvím bezkontaktních plateb (mobil, hodinky, samolepka…).

Sleva na vstupném 20 % pro všechny kategorie (dospělý, senior, dítě) při použití čipových hodinek a jejich dobití částkou 1.000,- kč a vyšší. Sleva se nevztahuje na „Rodinné vstupné“ a "Děti 3 - 5 let včetně".

Děti do 5 let mají vstup na koupaliště zdarma. Děti do 14 let, senioři od 65 let a držitelé průkazů ZTP, ZTP/P mají nárok na zlevněné vstupné.

Nabízíme též zvýhodněné vstupné při odchodu z koupaliště do 14. hodiny nebo při příchodu po 15. hodině.

Dále nabízíme zvýhodněné vstupné pro rodiny (2 dospělí a max. 3 děti).

Skupiny více než 9 platících osob mají slevu z příslušného vstupného.

Pro rychlejší vstup do areálu doporučujeme zakoupit čipové hodinky, díky nimž projdete turniketem u samooblužné pokladny bez čekání. Další možností, která Vám usnadní vstup na koupaliště, je zakoupení online vstupenky na portálu www.brnoID.cz.

Ano, zakoupení online vstupenky je možné na portálu www.brnoID.cz. Vstupenku můžete využít jednorázově kdykoliv do konce sezony koupaliště. Pro nákup je nutná registrace. Při odchodu v dopoledních hodinách za celodenní vstupenku pořízenou v e-shopu nelze nárokovat vrácení rozdílu mezi celodenním a dopoledním vstupným.

Při platbě vstupného můžete samozřejmě využít některé z běžně používaných poukazů. Přijímáme poukazy SODEXO, karty MultiSport a samozřejmě dárkové poukazy vydané naší společností STAREZ SPORT, a.s. Kompletní přehled poukazů najdete v tomto dokumentu.

Dětem mladším 15 let je vstup na koupaliště povolen pouze a jen v doprovodu osoby starší 18 let. Tento doprovod odpovídá za jejich bezpečnost a nenechává je bez dozoru. Maximální počet dětí na jeden doprovod starší 18 let je tři (toto však neplatí pro rodiče s vlastními dětmi a nahlášené skupiny, např. plavecké školy, příměstské tábory apod.).

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek nebo volných vstupů vyplnit formulář ZDE.

Resort address

Letní koupaliště Riviéra

Bauerova 322/7 603 00 Brno-Pisárky
49°11'14.1"N 16°34'16.0"E

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále